شهردار هرات در پیامی فرا رسیدن دوازدهم فروردین ماه، روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت:

متن پیام محمد جواد حیدری شهردار هرات به این شرح است:
تاریخ معاصر ملت ایران همواره افتخارات گرانمایه ای را به همراه داشته، ۱۲فروردین روز آغازین حکومت الهی در کشور و عیدی ارزشمند برای ملت بزرگ و قهرمان ایران است
۱۲فروردین سال ۵۸ روز سرنوشت سازی بود که با عزم تاریخی مردم همیشه در صحنه حماسه ای ماندگار رقم خورد و عزت، اقتدار و دلبستگی ملت سلحشور ایران را به نظام مقدس جمهوری اسلامی جاودانه ساخت.
این روز مبارک سالروز استقرار و تثبیت نظام و روز تجلی حضور مردم ایران در تعیین سرنوشت خود است.

اینجانب با تبریک مجدد سال نو حلول ماه زیبای رحمت و مغفرت خدا را نیز تبریک گفته و روز بزرگ و فراموش نشدنی ۱۲فروردین را محضر رهبر معظم انقلاب، دولتمردان،ملت شریف ایران و شهروندان شهر هرات تبریک و تهنیت می گویم.
سربلندی و سرافرازی روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند متعال مسئلت می نمایم .

محمد جواد حیدری
شهردار هرات

روابط عمومی شهرداری هرات 

 

باسمه تعالی

"يا مقلب القلوب و الابصار ، يا مدبر الليل و النهار ، يا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الي احسن الحال."

نوروز، نماد خيزش و حيات مجدد و شروع دوباره در مرتبه‌اي بالاتر و والاتر است، فرصت مغتنمي است تا در طليعه‌  بهاران که مزین به رايحه‌ روح نواز مولود کعبه، مولای متقیان علی(ع) است و تقارن این عید باستانی و فاخر با ماه پر فضیلت رجب را خدمت هم وطنان و همشهریان عزیز شهر هرات تبریک عرض می نماییم .

روابط عمومی شهرداری هرات 

بیست و هفتم رجب فرخنده سالروز مبعث رسول مکرم اسلام (ص)، یکی از مهمترین اعیاد مسلمانان به شمار می آید و شایسته است در این روز بزرگ همه پیروان راستین آن حضرت شادمان از آنکه ندای بر حق بعثت پیامبر را شنیده اند و دعوتش را لبیک گفته اند جشن گرفته و آموزه های حاصل از سالها زندگی گهر بار ایشان را سرلوحه اعمال خویش قرار دهند. بعثت، تفسیر چگونه زیستن برای انسان است و امید انسان به فردایی روشن است.

بعثت پیامبر مکرم اسلام (ص) کانون طلوع دین مبین اسلام و سرآغاز خردگرایی و معنویت و پایانی بر خرافه گرایی و رهایی بشریت از بند اسارت نفسانیات و شرارت بود.

 فرارسیدن 27 رجب عید سعید مبعث را به آحاد مختلف ملت ایران و به خصوص مردم شریف شهر هرات  تبریک و تهنیت عرض می نماییم و امیدواریم همگان با اعتقاد راسخ در مسیر ارزش های اصیل اسلامی گام برداریم.

روابط عمومی شهرداری هرات 

محمدجواد حیدری شهردار شهر هرات گفت :

با توجه به مصوبه شورای ترافیک شهرستان خاتم و شورای اسلامی شهر هرات، رفوژ میانی خیابان امام(ره) در راستای کاهش تصادفات و حفظ امنیت شهروندان از یک سو و از سوی دیگر جهت بهبود کیفیت سیما و منظر شهری در دستور کار قرار دارد و اجرا خواهد شد.

روابط عمومی شهرداری هرات

پیام تبریک شهردار هرات به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر

محمد جواد حیدری در پیامی فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و فرا رسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت .

متن پیام بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

یوم الله دهه مبارک فجر پایان استبداد و سلطه طاغوتیان و بیگانگان و آغاز خودباوری ملت و اتکاء به قدرت لایزال الهی و مردم بود که با رمز الله اکبر به ثمر نشست. دهه ای که شکوه و عظمت یک ملت را با ایستادن در مقابل استبداد و استکبار نشان داد و تاریخی جاودانه از خود به یادگار گذاشتند.
اینجانب در آستانه فرا رسیدن 12بهمن سالروز ورود تاریخی بزرگمرد تاریخ و بنیانگذار کبیر و فقید انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و طول عمر باعزت برای مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) این ایام فرخنده را به مردم ایران اسلامی و مردم همیشه در صحنه شهر هرات تبریک عرض می نمایم و از پیشگاه حضرت احدیت سعادتمندی و توفیقات روز افزون را برای این ملت شریف خواستارم.

محمد جواد حیدری
شهردار هرات

روابط عمومی شهرداری هرات

شهردار هرات در پیامی میلاد فرخنده دخت نبی اکرم حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری هرات، در متن پیام تبریک محمدجوادحیدری شهردار هرات آمده است :
“…أنّا أعطیناک الکوثر”
میلاد پربرکت بانوی بانوان جهان از آغاز خلقت تا پایان روزگار، در کشور ما به عنوان روز زن نامگذاری شده است. روزی که به برکت و حرمت بزرگ زن دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) بهانه ای است برای قدردانی از همراهان همیشگی؛ زنانی که در کنار نقش پراهمیت خود در خانواده دوشادوش مردان در جامعه گام برمی دارند و یک لحظه سکون و ایستایی را برخود نمی پسندند.
اینجانب سالروز میلاد خجسته بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و مقام والای زن را به تمامی همکاران ارجمند خصوصاً بانوان محترمه ای که هم در سنگر خانه و خانواده و هم در محیط اداره به خدمت مشغولند تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال می طلبم که گام های پسین را قرین پویایی و پایایی بدارد و در حرکت بسوی تعلیم و تربیت، سیره جاودانه ی حضرت صدیقه کبری را سرلوحه خود قرار دهند.
روابط عمومی شهرداری

اقدامات پیشگیرانه در راستای مدیریت بحران:

بازبینی تجهیزات و ماشین آلات عمرانی جهت آمادگی لازم.

بررسی مسیر کانالها ،آبروها وپل های سطح شهر و رفع موانع
بررسی مسیر قنوات سطح شهر وانجام اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از نفوذ آبهای سطحی شهر به داخل قنوات
بررسی مسیر رودخانه های حریم شهر
بازبینی چاههای جذبی سطح شهر ومطمئن شدن از باز بودن دهانه چاهها
بازدید میدانی با کارشناسان شهرداری از نقاط حادثه خیز وپر خطر واتخاذ تدابیر پیشگیرانه.
روابط عمومی شهرداری هرات

WhatsApp Image 2022-01-02 at 22.27.37.jpeg

صفحه1 از8

شهردار هرات

مهندس محمد جواد حیدری

 

اطلاعات تماس

تلفن:

035-32572444

فکس:

035-32573900

آدرس

یزد، شهرستان خاتم، شهر هرات

خیابان شهید بهشتی، میدان دولت

شهرداری هرات

سایت های مرتبط

فرمانداری خاتم

سازمان مدیریت و حمل و نقل هرات

سازمان آتش نشانی هرات

نماد اعتماد الکترونیکی