خواندن 673 دفعه


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر هرات جایگاه سوخت طبیعی شهرستان پس از طی مراحل تعمیرات گسترده آغاز به فعالیت نمود.

ادامه مطلب...
خواندن 567 دفعه


همشهریان گرامی با توجه به اعلام هشدار اداره کل هواشناسی استان یزد مبنی بر بارش گسترده باران، احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌های شهری به منظور جلوگیری از بروز هرگونه خسارت احتمالی مواردی که در ذیل ذکر می گردد را مورد توجه قرار دهید.

در هنگام بارندگی از حضور غیر ضروری در معابر شهری خودداری نمائید.
 

با توجه به پیش بینی حجم گسترده بارش در مناطق بالادستی شهرستان و با توجه به اینکه شهر هرات در مسیر سیلاب های نشأت گرفته از استان فارس و مناطق همجوار می باشد تمهیدات لازم برای ممانعت از ورود آب به داخل ساختمان ها، انبار‌ها و... که تراز ارتفاعی آن‌ها از سطح معابر پایین‌تر است، را در نظر بگیرید. 

ناودان های ساختمان و دیوارهای خشتی در معرض ریزش به خصوص در بافت تاریخی مورد بازبینی مالکین قرار بگیرد و ضمن مقاوم سازی نسبت به رفع مسدودی احتمالی ناودان ها اقدام نمایید.

از نگهداری دام در مسیر و حاشیه رودخانه بطور جد خودداری گردد.

شایان ذکر است واحد های خدمات رسان شهرداری هرات و مدیریت بحران (آتش نشانی ، واحد خدمات شهر ، فنی ، واحد موتوری و حمل‌و نقل ) در حالت آماده باش قرار داشته و در مواقع اضطرار آماده خدمت رسانی به شهروندان عزیز خواهند بود.

(روابط عمومی شهرداری شهرداری و شورای اسلامی شهر هرات)

۱۴۰۱/۰۵/۰۵
ادامه مطلب...
خواندن 448 دفعه


در سیر تحول شهرنشینی، شهر گرایی و شهرسازی از اولین سبک شهرسازی پارسی تا ترکیب شار پارسی با دولت شهر یونانی (سبک پارسی هلنی) تا سبک های خراسان، رازی، آذری در دوره های سلجوقی، خوارزمشاهی، ایلخانیان و رسیدن به مکتب پرآوازه و پرطمطراق اصفهان در دوره صفوی و سپس سبک تهران تا به امروز شهر منظومه‌ای متنوع و متعدد از سلیقه‌ها ، انتظارات و درخواست‌ها بوده، است و خواهد بود.
تحول، توسعه و پیشرفت یک شهر به یکباره رخ نخواهد داد، در گذر زمان و در پرتو انتخاب ها و تصمیمات درست توسعه شهر رقم خواهد خورد.
اتخاذ تصمیم بهینه و تاثیرگذاری در گذر زمان وظیفه مدیران شهری است. و رضایتمندی مردمی بهترین ارزیابی از عملکرد موفق شهرداری‌ است.
اینجانب ضمن گرامیداشت ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها، این روز را خدمت پرسنل تلاشگر و دلسوز مجموعه شهرداری هرات و همچنین بخشداران و دهیاران شهرستان خاتم تبریک و تهنیت عرض نموده و برای ایشان موفقیت ،تندرستی و سلامتی آرزومندم.

محمدجواد حیدری
شهردار هرات

۱۴۰۱/۰۴/۱۴
 
ادامه مطلب...
خواندن 600 دفعه


به گزارش روابط عمومی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری یزد، ”سید محمد رستگاری” مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها استانداری یزد طی پیامی چهاردهم تیرماه روز شهرداری و دهیاری را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

”بی تردید نامگذاری یک روز در تقویم کشوری بدین نام، نشان دهنده شأن، منزلت و جایگاه ویژه شهردار در حوزه مدیریت شهری، ایجاد محیط امن توأم با آرامش برای شهروندان به واسطه خدمات مطلوب و بی منت می باشد.
زحمات و تلاش شما شهرداران محترم در توسعه و عمران شهر باعث گردیده شهرداری از یک مجموعه صرفاً خدماتی به یک نهاد فرهنگی –اجتماعی تبدیل شود که این مهم موجب هم‌افزایی، افزایش همدلی و تعامل مردم با خانواده بزرگ مدیریت شهری شده است.
اینجانب ضمن گرامیداشت چهاردهم تیرماه به عنوان روز شهرداری و دهیاری از زحمات تمامی تلاشگران عرصه مدیریت شهری به ویژه شهرداران محترم استان، در ارائه خدمات صادقانه به شهروندان تقدیر و تشکر می نمایم و از خداوند متعال توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه مسئلت دارم.

روابط عمومی شهرداری هرات 

۱۴۰۱/۰۴/۱۴
ادامه مطلب...
خواندن 502 دفعه

ساماندهی پارک ولیعصردر دستور کار شهرداری قرار دارد

محمدجواد حیدری شهردار هرات از ساماندهی پارک ولیعصر خبر داد:
ایشان افزود براساس مصوبه شورای اسلامی شهر هرات و تخصیص اعتبار پنج میلیارد ریالی، بهسازی و ارتقا کیفیت محیطی پارک ولیعصر در دستور کار شهرداری قرار دارد و مجموعه مدیریت شهری در راستای بهبود وضعیت و ساماندهی پارک جهت استفاده شهروندان در ایام پیش رو تلاش خواهد نمود.

روابط عمومی شهرداری هرات

۱۴۰۱/۰۲/۱۸
ادامه مطلب...
خواندن 464 دفعه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر هرات محمدجواد حیدری طی پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت؛
*اللّٰهُمَّ أَهْلَ الْكِبْرِياءِ وَالْعَظَمَةِ، وَأَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ، وَأَهْلَ الْعَفْوِ وَالرَّحْمَةِ، وَأَهْلَ التَّقْوىٰ وَالْمَغْفِرَةِ*
عید سعید فطر تجلی یک ماه بندگی و اطاعت پروردگار متعال، عید توفیق بر طاعت و عبادت، عید توبه و تهذیب نفس، زیبایی های معنوی و خدا پرستی است.
خداوند بزرگ را شکر می گوییم که امسال هم در این ماه پر خیر و برکت توفیق بندگی و عبودیت خالصانه خویش را بر ما ارزانی داشت.
اینجانب فرار رسیدن عید سعید فطر را به تمام مسلمین جهان، هموطنان عزیز و مردم شریف، مومن و ولایتمدار شهر هرات تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم برکات تهذیب نفس و لحظات سرشار از مهربانی و معنویت در طول سال همراه ما باشد.
محمدجواد حیدری
شهردار هرات

روابط عمومی شهرداری هرات

۱۴۰۱/۰۲/۱۳
ادامه مطلب...
خواندن 158 دفعه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر هرات :

متن پیام شهردار هرات به مناسب روز معلم به شرح زیر است ؛

محمدجواد حیدری با صدور پیامی یاد استاد شهید مرتضی مطهری و مقام شامخ معلم را گرامی داشت؛
در تفکر دینی ما معلم روشنگر چراغ فروزان هدایت و نجات بخش آدمیان از ظلمت حال و نادانی است. معلمی شغل انبیاء است و همچنین جایگاه معلم در باور و ارزش های ملت مسلمان ما جایگاهی رفیع و ارزشمند است.
دوازدهم اردیبهشت فرصتی است مغتنم تا یاد و خاطره استاد فرزانه شهید آیت اله مرتضی مطهری معلم بزرگ مدرسه انقلاب اسلامی را گرامی بداریم. اینجانب به نوبه خود ضمن ارج نهادن به مقام معلم، فرا رسیدن هفته معلم را خدمت تمام معلمان و اساتید فرهیخته و فرهنگ آفرین شهر هرات تبریک عرض نموده و توفیقات همگی این عزیزان را در خدمت به رشد، بالندگی و اعتلای فرهنگ و اندیشه میهن عزیز اسلامی از درگاه خداوند مسئلت دارم
محمدجواد حیدری
شهردار هرات

روابط عمومی شهرداری هرات

۱۴۰۱/۰۲/۱۳
ادامه مطلب...
خواندن 134 دفعه

متن پیام به شرح زیر است ؛
زحمات و تلاش های کارگران در
حوزه مدیریت شهری در راستای توسعه و آبادانی بسیار ستودنی است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری هرات محمدجواد حیدری با گرامیداشت روز جهانی کارگر بیان کرد:
کار و تلاش تک تک شما کارگران در توسعه شهر و کسب رضایت شهروندان نقش بسزایی داشته و با یاری و همراهی شما می توانیم به اهداف عالیه و مد نظر شهرداری که همان رضایت شهروندان است دست بیابیم.
شهردار هرات ضمن تقدیر از اهتمام کارگران در پیشبرد اهداف شهرداری اظهار داشت:سنگینی وظایف و مسئولیت های مدیریت شهری بر دوش کارگران شهرداری است و در سایه زحمات این عزیزان است که عمران، آبادانی، زیبایی و پاکیزگی میهمان شهر ها می شود.
اینجانب ضمن عرض تبریک ویژه این روز به کارگران شهرداری هرات، از زحمات و تلاش های شما عزیزان در راستای توسعه و آبادانی شهر قدردانی می نمایم.
محمد جواد حیدری
شهردار هرات

روابط عمومی شهرداری هرات

۱۴۰۱/۰۲/۱۱
ادامه مطلب...
خواندن 191 دفعه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر هرات محمد جواد حیدری شهردار هرات به مناسبت روز شورا ها پیامی صادر کرد ؛

متن پیام به شرح زیر است :

نهم اردیبهشت ماه به عنوان روز ملی شوراها، نماد تحقق مردم سالاری دینی و مشارکت حداکثری مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه است شکل گیری نهاد شورا که ریشه در آموزه های دینی و فرهنگ ایرانی و اسلامی ما دارد اتفاقی میمون و مبارک است و فعالیت در این نهاد و نمایندگی مردم در پارلمان محلی امری مقدس و خدمت گزاری در آن توفیقی بزرگ است.
اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن این روز به اعضای محترم شوراها و منتخبین مردم ، به طور ویژه این روز را به اعضای محترم شورای اسلامی شهر هرات که با کفایت و درایت در مسیر توسعه و آبادانی شهرمان قدم بر می دارند و به عنوان منتخبین و معتمدین مردم شریف هرات هر لحظه و هر زمان در راستای عمل به وظایف قانونی خود و وکالت شهروندان عزیز هراتی با تصمیم های ارزشمند خود در جهت پیگیری مشکلات و حل مسائل شهر و شهروندان تلاش می کنند تبریک عرض میکنم.
امید است با همراهی شهروندان و مسئولان محترم و با همت والای اعضای شورای اسلامی شهر و تلاش همکارانم در شهرداری هرات، روز به روز شاهد توسعه،عمران و آبادانی هرچه بیشتر و تحقق اهداف، برنامه ها و چشم اندازهای شهر عزیزمان هرات باشیم.

روابط عمومی شهرداری هرات

۱۴۰۱/۰۲/۰۹
ادامه مطلب...
خواندن 149 دفعه

طی گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر هرات

پیام شهردار هرات به مناسب سالروز شهادت امیرمومنان حضرت علی علیه السلام :متن پیام به شرح زیر است ؛

بسم الله الرحمن الرحیم
"فزت و رب الکعبه"
حضرت علی (ع) بزرگ مردی بود که با عدل خویش ارزش های الهی و توحیدی را در جامعه نهادینه کرد و در مسند قضاوت نیز دادگری و عدالت را سرلوحه امور خویش قرار داد. به راستی شهادت امیر خوبی ها، این مظهر عدالت، آزادگی و جوانمردی گویای عظمت و جاودانگی امامی است که در سرتاسر عمر پربرکتش بدون هیچ دلبستگی به دنیا، پاسدار اخلاق، حرمت و کرامت انسانی بود و مظلومانه با شمشیر تحجر و جهالت به شهادت رسید.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما همشهریان عزیز در ماه مبارک رمضان، شهادت امام علی (ع) را تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان درک لیالی پر برکت قدر و بهترین تقدیر را برایتان مسئلت می نمایم.

روابط عمومی شهرداری هرات

۱۴۰۱/۰۲/۰۳
ادامه مطلب...
صفحه1 از6

شهردار هرات

مهندس محمد جواد حیدری

shahrdar

اطلاعات تماس

تلفن:

035-32572444

فکس:

035-32573900

آدرس

یزد، شهرستان خاتم، شهر هرات

خیابان شهید بهشتی، میدان دولت

شهرداری هرات

سایت های مرتبط

فرمانداری خاتم

سازمان مدیریت و حمل و نقل هرات

سازمان آتش نشانی هرات

نماد اعتماد الکترونیکی